Apie mane

Baigiau Psichologijos bakalauro (Vilniaus universitetas, 2008 m.) ir Psichologijos magistro (Vilniaus universitetas, 2010 m.) studijas. Nuo 2020 m. studijuoju podiplominėse Psichoterapeuto kvalifikaciją suteikiančiose Kognityvinės ir elgesio terapijos studijose (Lietuvos sveikatos ir mokslų universitetas).

Dar studijuojant bakalauro studijose susidomėjau žmogaus elgesio priežastimis ir jų atribucijomis, t.y. kam ir kodėl priskiriame vienokio ar kitokio elgesio priežastis, kas lemia, kad elgiamės vienaip arba kitaip, ir kaip tai paaiškiname. Domėjausi mąstymo modeliais ir elgesio motyvais: Kas lemia, kad tokioje pačioje situacijoje skirtingi žmonės elgiasi nevienodai? Podiplominės Kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) studijos – natūralus žinių gilinimo tęsinys. Kognityvinė ir elgesio psichoterapija leidžia ne tik suprasti elgesio priežastis, bet ir laiku pastebėti, stabtelti ir sąmoningai keisti mūsų netenkinantį elgesį ir jo priežastis. Tikiu, gyvenime vienas pagrindinių dėsnių yra priežasties – pasekmės dėsnis. Kognityvinė ir elgesio terapija suteikia mums galimybę atrasti priežastis, kad būtų galima pakeisti pasekmes.

Visada žinojau, kad visi atsakymai yra mūmyse. Tik mes jų klaidingai ieškome išorėje. Esu įsitikinusi, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas yra tarsi puzzle dėlionė – mes turime visas detales, bet dėl tam tikrų priežasčių nepavyksta sudėti vientiso paveikslo vaizdo. Konsultavimas ir psichoterapija gali suteikti žmogui įrankius, padėsiančius sujungti išsibarsčiusias gyvenimo detales į vieną visumą ir išvysti paveikslo grožį. Todėl dirbdama su klientais taikau šiuolaikinius, moksliškai pagrįstus psichoterapinius metodus, kuriuos parenku atsižvelgiant į individualius kliento poreikius, galimybes ir tikslus. Juk kiekvienas žmogus turi savo individualų ir nepakartojamą gyvenimo paveikslą. Koks jis bus, priklauso tik nuo mūsų pačių.

Savo gyvenimo ir savo Fortūnos kūrėjais esame tik mes patys!