Apie mane

Baigiau Psichologijos bakalauro (2008 m., VU) ir Psichologijos ir kriminologijos magistro (2010 m., VU) studijas. Po magistro įstojau į Psichologijos krypties doktorantūrą (VU). Nuo 2020 m. studijuoju podiplominėse Psichoterapeuto kvalifikaciją suteikiančiose Kognityvinės ir elgesio terapijos studijose (LSMU).

Psichologija man yra mokslo sritis, kur susijungia mūsų protas, jausmai ir kūnas. Tam, kad būtų harmonija ir pilnatvė gyvenime visi šie dėmenys turi veikti kartu kaip nedaloma visuma.

Mano požiūriu nėra vieno terapinio modelio ar vienos terapinės sistemos, kuri tiktų visoms mūsų problemoms spręsti. Dėl šios priežasties darbe niekada neapsiriboju tik KET metodais, schemų analize ar vaizduotės technikomis. Gyvenime ir terapijoje vadovaujuosi holistiniu požiūriu – žmogus - tai visuma, kur viskas sąveikauja tarpusavyje. Išsiderinus vienai daliai – ima byrėti visa sistema. Deja, bet labai dažnai gyvenime mes pastebime ne priežastį, bet pasekmes. Todėl psichoterapijos ir konsultavimo metu kartu su klientu ieškome priežasties, nes tik pašalinę “negalavimų” priežastį, galime būti tikri, kad problema nebepasikartos.

Tikiu, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas yra tarsi puzzle dėlionė – mes turime visas detales, bet dėl tam tikrų priežasčių nepavyksta sudėti vientiso paveikslo vaizdo. Konsultavimas ir psichoterapija gali suteikti Jums įrankius, padėsiančius sujungti išsibarsčiusias gyvenimo detales į vieną visumą ir išvysti paveikslo grožį. Todėl dirbdama su klientais taikau šiuolaikinius, moksliškai pagrįstus psichoterapinius metodus, kuriuos parenku atsižvelgiant į individualius kliento poreikius, galimybes ir tikslus. Juk kiekvienas žmogus turi savo individualų ir nepakartojamą gyvenimo paveikslą, kKoks jis bus, priklauso tik nuo paties žmogaus.

Savo gyvenimo ir savo Fortūnos kūrėjais esame tik mes patys!